листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018


01-06 ЗА 2018G.xlsx

Објавено на: 31.07.2018 14:54:52
Документ БР.: DOC_26441-21/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.