листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2018 година


Триглав - финансиски извештаи 01.-06.2018.xls

Објавено на: 01.08.2018 09:50:29
Документ БР.: DOC_26441-25/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.