листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани Финансиски извештаи за периодот 01.01.2018 - 30.06.2018 година


Жито Полог 30.06.2018 консолидиран.xlsx

Објавено на: 03.08.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_26441-29/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.