листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансискиот резултат за период од 01,01,2018 год. до 30,06,2018 год.


образложение на билансот на успех за шестомесечие 2018год..doc

Објавено на: 09.08.2018 14:01:40
Документ БР.: DOC_10191-362/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации