листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за 01.01. -31.06. за Арцелормиттал ЦРМ 


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје(ЦРМ).xlsx

Објавено на: 10.08.2018 09:44:18
Документ БР.: DOC_26441-39/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.