листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Макпромет АД Штип објавува Повик за собрание на акционери


Povik za sobranie Makpromet juli 2018.doc

Објавено на: 10.08.2018 13:28:26
Документ БР.: DOC_10109-123/2018
Урнек: Јавен повик за собрание