листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Макпромет АД Штип објавува предлог одлуки за Собрание на акционери


Odluka za odobruvanje na clenivi na Odbor na direktori za 2017 Predlog.doc

Објавено на: 10.08.2018 13:29:30
Документ БР.: DOC_13285-85/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери