листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Макпромет АД Штип објавува предлог одлуки за Собрание на акционери


Odluka za izbor na revizorska kuka za 2018 Makpromet predlog.doc

Објавено на: 10.08.2018 13:29:33
Документ БР.: DOC_13285-86/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери