листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Макпромет АД Штип објавува предлог одлуки за Собрание на акционери


Odluka za nagrada na clenovi na odbor na direktori za 2018 Predlog.doc

Објавено на: 10.08.2018 13:29:56
Документ БР.: DOC_13285-87/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери