листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Макпромет АД Штип објавува Консолидиран ревизорски извештај


Rev. izvestaj Grupacija Makpromet 17 1 del.pdf
Rev. izvestaj Grupacija Makpromet 17 2 del.pdf
Rev. izvestaj Grupacija Makpromet 17 3 del.pdf

Објавено на: 10.08.2018 14:21:31
Документ БР.: DOC_12304-110/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи