листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2018 god.


AD-I-VI-2018.xlsx

Објавено на: 13.08.2018 14:34:29
Документ БР.: DOC_26441-48/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.