листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска Банка АД Скопје за периодот од 01.01. - 30.06.2018 година:

 


Неревидирани фин.извештаи_01.01.-30.06.2018.xls

Објавено на: 14.08.2018 14:43:23
Документ БР.: DOC_26441-49/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.