листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Финасиски извештаи за пер.01.01.-30.06.2018година


Финансиски извештаи за пер.01.01-30.06.2018-неревид.xls

Објавено на: 15.08.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_26441-51/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.