листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани единечни финансиски извештаи УСЈЕ -01.01-30.06.2018


6 Месечни известувања 2018 - УСЈЕ - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.08.2018 15:43:29
Документ БР.: DOC_26441-53/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.