листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидираи поединачни финансиски извештаи 30.06.2018


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 30.06.2018.xlsx

Објавено на: 16.08.2018 13:11:40
Документ БР.: DOC_26441-57/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.