листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 


bilansi 30.06.2018.xlsx

Објавено на: 16.08.2018 15:06:10
Документ БР.: DOC_26441-61/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.