листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2018 година


CKB - polugodishno izvestuvanje 30.06.2018.xls

Објавено на: 17.08.2018 09:31:43
Документ БР.: DOC_26441-63/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.