листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018


Nova Stokovna kuka Strumica 01.01.-30.06.2018.xls

Објавено на: 31.08.2018 09:39:30
Документ БР.: DOC_26441-97/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.