листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје го објавува неревидираниот финансиски извештај за периодот 1.1. - 30.6.2018 година.


Банки -6 и 12 - месечно известување - 30.06.2018.xls

Објавено на: 20.08.2018 14:30:01
Документ БР.: DOC_26441-71/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.