листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за ТЕТЕКС АД Тетовво


6 Месечни известувања-консолидирани - природа на трошоци 30.06.2018.xlsx

Објавено на: 21.08.2018 09:03:48
Документ БР.: DOC_26441-72/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.