листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Полугодишно известување (30.08.2018).xls

Објавено на: 30.08.2018 09:56:13
Документ БР.: DOC_26441-93/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.