листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Годишно Собрание 2018


Odluki Godisno Sobranie 2018.PDF

Објавено на: 31.08.2018 09:39:05
Документ БР.: DOC_12283-129/2018
Урнек: Други одлуки од собрание