листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 Неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.2018-30.06.2018


Неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.2018-30.06.2018 F.xls

Објавено на: 31.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-103/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.