листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резлултат од неревидирани финансиски извештаи 01/01/2018-30/06/2018


Obrazlozenie kon rezultatite Popova Kula izvestai 30.06.2018.pdf

Објавено на: 31.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-412/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации