листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи до 30.06.2018


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - Copy.xls

Објавено на: 31.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-106/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.