листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за 01,-06,2018


6 Мес извест - консолидиран - природа на трошоци-06-18.xls

Објавено на: 31.08.2018 14:39:36
Документ БР.: DOC_26441-113/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.