листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

izvestuvanje


Известување за реализирна зделка.docx

Објавено на: 11.09.2018 14:12:27
Документ БР.: DOC_26453-8/2018
Урнек: Зделка со заинтересирана страна