листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран биланс на успех за период од 01,01,2018 год. до 30,09,2018 год.


9 Месечно известувањаза 2018 год. ГТЦ АД Скопје.xls

Објавено на: 25.10.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_12298-3/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.