листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                                           Согласно Глава 6 од Правилникот за котација ги објавуваме следниве финансиски извештаи

                                                                                - Неревидирани финансиски извештаи 01.01 - 30.09.2018 год.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 25.10.2018 15:13:51
Документ БР.: DOC_12298-4/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.