листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ  01-09.2018 год.


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-09.xlsx

Објавено на: 29.10.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_12298-10/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.