листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


9 Месечно известување - Пекабеско ад - 2018.xls

Објавено на: 30.10.2018 14:33:16
Документ БР.: DOC_12298-15/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.