листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2018 до 30.09.2018 година.


Банки-НЛБ Банка АД Скопје-30.09.2018.xls

Објавено на: 01.11.2018 15:18:49
Документ БР.: DOC_12298-23/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.