листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД 01.01.-30.09.2018 ГОД.


Obrazlozenie za berza 01.01-30.09.2018mk1.doc

Објавено на: 05.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-468/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации