листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2018


bilansi 30.09.xlsx

Објавено на: 06.11.2018 14:53:23
Документ БР.: DOC_12298-33/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.