листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за период од 01.01. до 31.12.2018


Bilans na uspeh od 01 01 do 30 09 2018.xlsx

Објавено на: 07.11.2018 14:18:28
Документ БР.: DOC_12298-38/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.