листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран посебен биланс на успех 01.01.-30.09.2018 година


FI Replek AD 01.01-30.09.2018 - posebni.xlsx

Објавено на: 08.11.2018 09:22:00
Документ БР.: DOC_12298-39/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.