листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2018


AD-I-IX-2018.xlsx

Објавено на: 08.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_12298-43/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.