листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на ТТК Банка АД Скопје за периодот 1.1. - 30.9.2018 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.2018-30.9.2018 година.xls

Објавено на: 08.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_12298-44/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.