листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје,Биланс на успех пер.01.01.-30.09.2018г.-неревид.


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01-30.09.2018-един. неревид..xls

Објавено на: 08.11.2018 14:10:01
Документ БР.: DOC_12298-47/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.