листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот од 01.01.- 30.09.2018 година


30 09 2018 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(1) (2).xls

Објавено на: 09.11.2018 14:20:08
Документ БР.: DOC_12298-51/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.