листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од 01.01.-30.09.2018г.


01-09.18Месечни известувања- трговски друштв а - природа на трошоци.xls

Објавено на: 13.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-68/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.