листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-30.09.2018 година:


Nerevid.fin.izvestai_Stopanska Banka AD Skopje_01.01.-30.09.2018.xls

Објавено на: 13.11.2018 14:59:08
Документ БР.: DOC_12298-70/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.