листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран биланс на успех за период 01.01.- 30.09.2018


Teteks konsolidiran nerevidiran bilans na uspeh so 30 09 2018.xls

Објавено на: 13.11.2018 16:15:25
Документ БР.: DOC_12298-74/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.