листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01,01,-30,09,2018


Copy of извес берза м 9 Месечнo известув-АД - природа на тро РЖ-18 (3).xls

Објавено на: 14.11.2018 15:01:42
Документ БР.: DOC_12298-83/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.