листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран биланс на успех 01.01.2018-30.09.2018


ZAS-9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2018.xls

Објавено на: 15.11.2018 09:19:01
Документ БР.: DOC_12298-92/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.