листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

биланс на успех 30.09.2018


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2018 .xls

Објавено на: 14.11.2018 15:58:55
Документ БР.: DOC_12298-89/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.