листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Винарска визба Тиквеш АД Биланс на успех 01.01.-30.09.2018


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.xlsx

Објавено на: 15.11.2018 09:18:04
Документ БР.: DOC_12298-91/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.