листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно член 40 точка 2 од Правилата за котација, Скопски пазар АД Скопје го објавува неревидираниот неконсолидиран Биланс на успех за период 01.01. до 30.09.2018 година 


Nerevidiran Bilans na uspeh za 01.01.-30.09.2018.xls

Објавено на: 15.11.2018 14:05:00
Документ БР.: DOC_12298-96/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.