листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2018 - 30.09.2018


finan izv 30 09 2018 -.xls

Објавено на: 15.11.2018 15:25:43
Документ БР.: DOC_12298-106/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.