листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2018


Банки - 3 и 9 - месечно известување-300918-121018.xls

Објавено на: 15.11.2018 15:24:31
Документ БР.: DOC_12298-105/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.